16.DETSEMBRI ÜLLATUS

Väljas on vihmane, külm, tuuline, lumine? Tallis või õues toimetades hakkab külm? Võistlustel tahaks midagi peale tõmmata, et püksid ei määrduks ja jahe ei hakkaks? Meil on selleks suurepärane lahendus! Hästi mugavad; ülimalt kergest, samas tugevast materjalist veekindlad püksid – saab väga lihtsalt ja kiirelt teiste pükste peale tõmmata! Nüüd jagame neid pükste 40% soodsamalt! […]

Väljas on vihmane, külm, tuuline, lumine? Tallis või õues toimetades hakkab külm? Võistlustel tahaks midagi peale tõmmata, et püksid ei määrduks ja jahe ei hakkaks? Meil on selleks suurepärane lahendus!

Hästi mugavad; ülimalt kergest, samas tugevast materjalist veekindlad püksid – saab väga lihtsalt ja kiirelt teiste pükste peale tõmmata!

Nüüd jagame neid pükste 40% soodsamalt! Aga pükse jätkub ainult kiirematele!

9601-navyValikus on kaks mudelit (unisex – sobib nii naistele kui meestele):

*Talvised veekindlad püksidhoiavad soojas, 100gm täidis, taluvad väga intensiivset kasutust, vöökoht nööriga kokku tõmmatav, teibitud õmblused, alt saab krõpsuga kokku tõmmata, veekindel välispind, alumine serv on kapronpaelaga ääristatud (kulumisvastane).
Talvised veekindlad püksid saab kätte hinnaga 28.35 EUR, mis on tavahinnast üle 18 euro soodsam (täishind 47.24 EUR)!
Saadaval on suurused S, M ja L – vaata mõõte SIIT

*Veekindlad püksidtaluvad väga intensiivset kasutust, vöökoht nööriga kokku tõmmatav, teibitud õmblused, alt saab krõpsuga kokku tõmmata, veekindel välispind, alumine serv on kapronpaelaga ääristatud (kulumisvastane).
Lihtsalt veekindlad püksid saab kätte hinnaga 21.05 EUR, mis on tavahinnast üle 14 euro soodsam (täishind 35.09 EUR)
Saadaval on suurused S, M ja L – vaata mõõte SIIT

Never miss a thing.

Connect your email list so you can start gathering emails. It is a great way to grow your audience into lifelong subscribers.

View more articles