Oleme tegelenud hobustega nüüdseks juba üle kümne aasta ja selle aja jooksul puutunud kokku väga erineva kvaliteediga varustusega.
Soovime pakkuda teile vastupidavat ja taskukohase hinnaga varustust nii hobusele kui ratsanikule.

Meie tootevalikust leiate järgmised kaubamärgid:

Premier Equine

Premium ratsavarustuse bränd Inglismaalt. Peamiselt tuntud tekkide ja kaitsmete (muuhulgas krossikaitsmete) poolest, aga pakub kogu valikut nii hobusele kui ratsanikule.

Shires Equestrian

Üle 50 aastase kogemusega pereettevõte Inglismaalt. Tunnustatud Kuninganna Elisabeth II poolt, kelle kuninglikes tallides samuti Shires Equestrian varustust kasutatakse. Pakub kogu valikut nii ratsanikule, hobusele kui talli. Samuti on valikus tooted koertele.

Bridleway Equestrian

Varustus hobusele ja ratsanikule Inglismaalt.

Botanica

Annab tulemusi seal, kus kõik teised ebaõnnestuvad! Iirimaa päritolu auhinnatud looduslikud kreemid, puhastavad kontsentraadid ja spreid – nii loomadele kui inimestele.

SverigeGrepen

Rootsis valmistatud ergonoomiline sõnnikuhark.

Velj. Wahlsten

Vastupidav ja praktiline ratsavarustus Soomest. Pika ajalooga, alates aastast 1918, põhjamaade suurim traavi- ja ratsavarustuse tootja ning importija.

Kavalkade

Ratsavarustus Saksamaalt, Warendorfist alates 1932 – nii hobusele kui ratsanikule. Peamised märksõnad on funktsionaalsus, kvaliteet ja mugavus.

Equipage

Klassikaline ja stiilne riietus ning varustus aktiivsele ratsanikule.

Horse Guard

Mõistliku hinnaga kvaliteetne varustus hobusele.

OneK

Super ilusa disainiga, maksimaalselt turvalised ja mugavad ratsakiivrid.

Catago Equestrian

Aastal 1963 Taani perefirmast alguse saanud ja 1992 aastal uuenduskuuri läbinud Skandinaavia ratsavarustuse bränd. Kvaliteet, maksimaalne mugavus, Skandinaavia stiil ja proffessionaalsus on peamised märksõnad. Suurt rõhku pööratakse detailidele.

Red Gorilla

Varasemalt tuntud Tubtrugs nime all. Kõige esimesed painduva Gorilla Tubi valmistajad. Tootevalikus on painduvad anumad ja teised vajalikud tooted hobuseinimestele, samuti kasutamiseks igal pool mujal majapidamises, aias, ehituses jne. Suure jõudlusega tooted, mis on loodud kestma.

Absorbine

USA päritolu hooldustooted hobustele ja lemmikloomadele, samuti tooted varustuse hooldamiseks. Olulised on innovatiivsus ja soov loomade eest võimalikult hästi hoolt kanda.

Wildwash

Naturaalsed hooldustooted hobustele ja lemmikloomadele Inglismaalt.