UUS VALIK! Merino lambavillaga valtrapid ja pehmendused

Premier Equine Merino lambavillaga valtrappide ja sadulapehmenduste valik on nüüd palju suurem! Lisandunud on mitmeid erinevaid värve, samuti on täiendatud nende kvaliteeti. Lisaks mustale ja valgele on nüüd valikus ka tumesinine, hall, beez ja pruun toon, mis on kombineeritud erinevat värvi villaga.    Koolisõiduvaltrapid leiad SIIT Sadulakujulised valtrapid leiad SIIT Neljakandilised valtrapid leiad SIIT Sadulapehmendused […]

Premier Equine Merino lambavillaga valtrappide ja sadulapehmenduste valik on nüüd palju suurem! Lisandunud on mitmeid erinevaid värve, samuti on täiendatud nende kvaliteeti.

Lisaks mustale ja valgele on nüüd valikus ka tumesinine, hall, beez ja pruun toon, mis on kombineeritud erinevat värvi villaga.

Wool GP Jump Numnah Brown Brown Wool Half Pad Black Natural Wool Numnah Blue Grey Wool GP Jum Sq Brown Taupe Wool Half Pad Grey Grey Wool GP Jump Sq Tan Taupe wool dressage4 Wool Half Pad Brown Brown

Koolisõiduvaltrapid leiad SIIT
Sadulakujulised valtrapid leiad SIIT
Neljakandilised valtrapid leiad SIIT
Sadulapehmendused leiad SIIT

Never miss a thing.

Connect your email list so you can start gathering emails. It is a great way to grow your audience into lifelong subscribers.

View more articles