BOTANICA – tutvustus

BOTANICA – Annab tulemusi seal, kus kõik teised ebaõnnestuvad!

Botanica1

BOTANICA – MIS SEE ON?

BOTANICA valikus on looduslikud kreemid, puhastavad kontsentraadid ja spreid. Kõik BOTANICA tooted on antiseptilised, seenevastased, antibakteriaalsed, põletikuvastased, antihistamiinsed ja toimivad ka putukatõrjena.

BOTANICA looduslikud tooted on mõeldud nii INIMESTELE kui ka LOOMADELE.

Aitab toetada organismi enda vastupanuvõimet…

BOTANICA naturaalne, taimne koostis sisaldab kombinatsiooni aloe verast, teepuuõlist, varemerohust ja lavendliõlist, millel on tõestatud kasulikud omadused. Naturaalsed koostisained aitavad toetada organismi enda vastupanuvõimet kahjulike välismõjude eest.

BOTANICA TOOTED LEIAD MEIE E-POEST: http://shop.pegasos.ee/et/b/botanica

BOTANICA – KUIDAS SEE TOIMIB?

BOTANICA taimne koostis soodustab tervete rakkude kasvu ja täielikku paranemist; ilma, et jääksid armid.

Tavaliselt valitakse selline kreem, mis haavale justkui kaitsebarjääri moodustaks, aga tegelikult paks kreemikiht hoopis aeglustab paranemisprotsessi ja seda kahel põhjusel – mustus jääb haava sisse ja infektsioonil ei ole võimalik välja pääseda.

BOTANICA puhastava kontsentraadi lahus puhastab ravitava piirkonna ja aitab eemaldada sinna kogunenud mustuse või juba tekkinud kärnad. See osa on raviprotsessi juures väga oluline, sest see hoiab haava lahti ja laseb võimalikul infektsioonil väljuda.

Peale puhastava lahuse kasutamist lisatakse ravitavale piirkonnale BOTANICA taimne kreem, mis kergesti naha sisse imendub. See aktiveerib koheselt organismi terved rakud ning naturaalse õli võimas kombinatsioon ravivatest ja rahustavatest omadustest hakkab tööle, aidates kehal kiiresti ja täielikult paraneda.

Kärnade moodustumine paneb haava kinni ja takistab täielikku taastumist. Samas, igapäevane puhastava lahuse ja kreemi kasutamine parandab haava järk-järgult, muutes ravitava piirkonna aina väiksemaks ning võimaldades infektsioonil ravi käigus haavast väljuda.

Raviprotsess soodustab karvakasvu ning ravitava piirkonna karvkate taastub kiiresti.

Kõik BOTANICA tooted on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks.

BOTANICA KOOSTIS

aloe veraALOE VERA

Aloe Vera orgaaniline ekstrakt sisaldab toitaineid, mis kiirendavad kudede taastumist ning vähendavad armide teket. Aloe Vera on naturaalne, taimne geel, mis kuulub kaktuste perekonda ning toimib ka päikesekaitsena. Aloe Vera töötab kui naturaalne “taastaja”.

tea treeTEEPUUÕLI

Teepuuõli on inimesele teadaolevalt kõige võimsam, laia toimespektriga antiseptikum. Teepuuõli kõrge läbitungimisvõime aitab tal töötada samaaegselt naha pinnal, naha sisesel ja molekulaar-rakulisel tasandil.

comfreyVAREMEROHI

Juba ammustel Kreeka ja Rooma aegadel sai varemerohi tuntuks kui ületamatu ravimtaim. Tema nimi tuleb ladinakeelsest sõnast “Conferre”, mis tähendab “kokku tooma”, “ühendama” või “kokku kasvama”. Maarahvas on nimetanud teda inglise keeles kui “knitbone” ehk “luukuduja”.

lavenderLAVENDLIÕLI

Lavendli eeterlikud õlid, kandes nahale, leevendavad valu – eriti põletikulistel ja vigastatud piirkondadel. Lavendlit kasutatakse ka vereringe stimuleerimiseks ja valulikest lihastest/kõõlustest ning kangetest liigestest põhjustatud vaevuste leevendamiseks. Lavendliõli ei lase nahal liiga õliseks muutuda, vaid hoiab naha tekstuuri loomuliku ja tasakaalus. Lavendel toimib ühtlasi ka loodusliku putukatõrjena.

306190_431216916888410_502399719_nKõik BOTANICA tooted on testitud Prantsusmaal LCH (Laboratoire des Courses Hippiques) laboris ning kinnitatud, et ei sisalda keelatud ega kahjulikke aineid.

388366_302256723117764_760047189_nBirmingham Telegraph BA Award – EQUINE PRODUCT OF THE YEAR 2008

BOTANICA tooted said aastal 2008 auhinna “Aasta hobu-toode 2008”, mis antakse silmapaistva saavutuse ja pühendumuse eest hobuvaldkonna kvaliteetsetesse toodetesse/teenustesse.