COOLSTANCE® tutvustus

CoolStance® Premium kookospähkli sööt1476195_10153602594995054_974253318_n

Sa tahad pakkuda oma hobustele vaid parimat. Sa tahad, et nad oleks vormis, terved, rahulikud ja oma võimete tipus.. Seda tahame ka meie.
Hobused on loodud sööma palju taimset sööta (nagu karjamaarohi, hein, silo) ja ainult vähesel määral teravilja. Seevastu ainult taimsest söödast võistlushobuste energiavajaduseks ei piisa.

Söötmise küsimusprod-coolstance-large
Võistlushobuste energiavajaduse rahuldamiseks söödetakse neile tavaliselt kõrge tärklisesisaldusega teraviljasööta. Siiski pole hobused loodud toime tulema tärkliserikka söödaga, mis omakorda võib viia tõsiste metaboolsete häireteni, sealhulgas:
– koolikud
– laminiit
– liig energiline või erutunud käitumine
– Tying up ehk rabdomüolüüs
– insuliiniresistentsus
– Cushingi sündroom/PPID

Seega, kuidas võimaldada võistlushobusele piisavalt energiat, söötmata neile kõrge tärklisesisaldusega teravilja?

Vastus..
Söötes õli ja seeduvat kiudu, mis annavad sama koguse energiat, kuid ei põhjusta selliseid probleeme, nagu tärkliserikkad söödad.

Naturaalne lahendus.. CoolStance®cool-stance-small
Koos õlist ja seeduvast kiust saadava „rahuliku“ energiaga, on CoolStance® 100% naturaalne sööt hobustele. CoolStance® on praktiliselt tärklisevaba ja ei põhjusta sellega (tärkliserikkad söödad) seotud tervisehäireid nagu Tying up, laminiit või rahutu käitumine.
CoolStance® on kookospähkli sööt valmistatud kookospähkli valgest osast, mis on kuivatatud, küpsetatud ja jahvatatud. See on täiesti naturaalne toode, kemikaalide ja GMO vaba.
CoolStance®´is sisalduv õli (kookospähkliõli) on küllastunud ja keskmise ahelaga rasvhapete rikas. See tähendab, et õli on väga stabiilne (ei rääsu) ja on hobusele hea energiaallikas.
Hobused armastavad CoolStance®´i maitset. Kookospähkli sööt sisaldab rikkalikult kvaliteetset proteiini ja õli, mis aitab parandada lihastiku arengut, üldist konditsiooni, kapjade ja karvkatte olukorda. CoolStance® ei sisalda keelatud aineid.

Toitainete sisaldus (kuivaines):

Analüütiline koostis Aminohapped (g/kg)
Seeditav energia 13.5MJ/kg Alaniin 2.5
Toorvalk 20.9% Arginiin 0.5
Toorõli 8-10% Asparagiin alla 0.5
Toorkiud 13.5% Glutamiin 2.9
Toortuhk 7.1% Isoleutsiin 1.1
Tärklis 0.7% Lüsiin 4.9
Kaltsium 0.07% Metioniin 8.0
Fosfor 0.5% Seriin 1.5
Vask 55.8ppm Valiin 1.4

STANCE EQUINE TOOTED LEIAD MEIE E-POEST: http://shop.pegasos.ee/et/b/stance-equine